Muazzam Spotify Listesi

Her anını müzik dinleyerek geçirenler kulübü olarak en önemli hareketlerden bir tanesi sağlam bir Spotify listesi sahibi olmaktır. Her duruma, her ana göre mümkün olduğunca uyumlu listeler yaratıp güncel tutmaya çalışıyorum. Bütün listeyi tek tek de paylaşıp ekstra paylaşımlar da yapacağım tabi lakin hepsini bir yerde toplayarak ilgilisinin hizmetine sunmak istedim.

Yabancı rap, klasik müzik, akustik, baslı tizli, rock, beach club gibi daha nice listelerin bulunduğu profilimi inceleyip ilgini çeken listeleri takip edersen sevinirim. Her birini güncel tutmaya çalışacağım. Ek listelerle de dolduracağımdan emin olabilirsin. Listelere bir göz atalım :

Rap Listeleri :

Rock Listeleri :

Slow Listeler :

Hit Listeler :

Keyif Listeleri :

Bunlar ve bunlar gibi birçok spotify listesi için profil adresimi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi, film, kitap vb listelerim için listeler sayfasını da ziyaret etmenizde fayda var. Oraları da mümkün olduğunca güncelleyeceğim.

About Barış Gündüz
Web ve mobil teknolojilere ilgi duyuyorum. Yaklaşık 12 yıldır web geliştirme ve internet reklamcılığı üzerinde çalışıyorum. Web yazılım teknolojileri ve yönetimi konusunda uzmanım. Birçok şirkete teknoloji ve reklamcılık danışmanlığı verdim. Hâlâ bazılarına destek vermeye devam ediyorum. Kendi projelerimle ilgili bazı çalışmalarım var. Çoğu içerik üreticiliği ile ilgili. Projelerimin hepsi Gündüz Medya markası altında toplanmıştır.
Barış Gündüz posts
No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir