Haftalık Özet #3 Yazacak Bir Şeyim Yok

Haftada bir yazacağım bu seri olan “Haftalık Özet” in 3. süne ne yazacağımı bir türlü bulamadım. Evet gerçekten yazacak bir şeyim yok. Aslında var ama kafam o kadar çalışmak istemiyor ki. Sanırım şu taşınma işlerini bitirene kadar herhangi bir aksiyonum olmayacak. Notion‘da oluşturduğum 365 gün hedefler tablosunda yapıldı şeklinde işaretlediğim işler ciddi seviyede az durumda ve her baktığımda rahatsız ediyor. Bakma o zaman dediğimi duyar gibiyim.

Yazacak bir şeyim yok cümlesi aslında o kadar güzel bir kitap ismi ki. Bir gün kitap yazma fikri gelirse kesinlikle bu başlığı atmayı düşüneceğim. Bu arada gizliden gizliye değil açık seçik bir şekilde linkler yerleştireceğim bu yazıya. Bari bu işe yarasın. Amazon‘da alacağım kitaplar listesi oluşturmaya başladım. Şimdilik 106 kitap oldu. (Okunacak o kadar çok kitap var ki…)

2023 hedeflerimde belirttiğim kitap okuma düzenine de uyamıyorum tabi. Haftada bir kitap okumam gerekiyordu fakat şu taşınma mevzusu kafayı aldı götürdü. Ne kitap, ne bir ekstra çalışma, ne diyet… Hiçbir şey yapasım yok. Şu iş hallolsun da bakarızcı oldum. Pazartesi başlayacağım diyete benzedi. Umarım bu pazartesi başlarım.

Hazır başlamışken de Spotify hesabımı paylaşayım biraz da oradan takipleşelim. Güzel listeler oluşturdum. Onları da bir ara düzenleyeyim. Pek güncel değiller zira.

Bu haftalık bu kadar hadi eyvallah.

About Barış Gündüz
Web ve mobil teknolojilere ilgi duyuyorum. Yaklaşık 12 yıldır web geliştirme ve internet reklamcılığı üzerinde çalışıyorum. Web yazılım teknolojileri ve yönetimi konusunda uzmanım. Birçok şirkete teknoloji ve reklamcılık danışmanlığı verdim. Hâlâ bazılarına destek vermeye devam ediyorum. Kendi projelerimle ilgili bazı çalışmalarım var. Çoğu içerik üreticiliği ile ilgili. Projelerimin hepsi Gündüz Medya markası altında toplanmıştır.
Barış Gündüz posts
No comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir